Портал в режимі тестування та наповнення
Команда Запорізької поліції взяла золото чемпіонату по футзалу серед команд силових підрозділів регіону
Опубліковано 19 березня 2019 року о 16:09

У другому чемпіонаті Запоріжжя та області з футзалу, який проводився під егідою обласної федерації футболу воїнів АТО, взяли участь 6 команд спортсменів силових підрозділів регіону. В ході запеклої боротьби перемогу здобула  команда Головного управління Національної поліції в Запорізькій області «Динамо».

В боротьбі за золото другого футбольного турніру, організованого обласною федерацією футболу воїнів АТО, фізичну форму, тактичні навички та спритність демонстрували 6 команд. Поліцейські Патрульної поліції, Головного управління Національної поліції Запорізької області, спортсмени-учасники АТО, а також представники військових частин Національної гвардії № 3033 та № 3029.

У фінальному матчі, почесне 1 місце виборола команда «Динамо» Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. Друга сходинка турнірної таблиці – у військової частини № 3033. Почесне третє місце посіла команда військової частини № 3029 «Гепард».

Команди – переможці, а також найактивніші гравці, отримали кубки, дипломи та грамоти.

Нагадаємо, під цілодобовим наглядом поліції охорони Запорізької області перебуває понад 16 тисяч об’єктів різних форм власності.