Керівник поліції Запорізької області провів першу прес-конференцію

Новини

Під час прес-конференції начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Сергій Коміссаров відповів на питання  журналістів.

Захід відбувся 22 травня в приміщенні ГУНП в Запорізькій області. Начальник поліції регіону Сергій Коміссаров відповів на питання журналістів.

Представників засобів масової інформації цікавили напрямки подальшої роботи підрозділів поліції Запорізької області. Одними з основних напрямків діяльності очільник запорізької поліції зазначив боротьбу з наркозлочинностю та з незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин на території області.

На питання про кадрові зміни та некомплект у ГУНП в Запорізькій області, Сергій Коміссаров відповів, що комплектація вакантних посад найближчим часом буде вирішена.

Стосовно розслідування Служби безпеки України та прокуратури щодо можливої фальсифікації працівниками поліції кримінальних проваджень, керівник запорізької поліції зазначив, що якщо причетність правоохоронців до таких дій буде доведена – вони будуть нести відповідальність згідно чинного законодавства.

Крім того, журналістів цікавили деталі розслідування кримінальних проваджень стосовно крадіжки в місті Бердянськ, умисного знищення майна посадовця в Бердянську та резонансної ДТП по проспекту Соборному у Запоріжжі.

Нагадаємо, що голова Нацполіції України Сергій Князєв представив нового керівника поліції Запорізької області 3 травня.

Відділ комунікації поліції Запорізької області